اتوماسیون اداری شرکت ها و سازمان ها

در اپلیکیشن اتوماسیون اداری ووسکو امکانات لازم برای رسیدگی به امور پرکاربرد روزانه همچون دریافت و مدیریت یادآوری‌ها، ارسال و دریافت پیام، رسیدگی به نامه‌ها، فرمهای مرخصی و ماموریت و گزارشات کارکرد به عنوان یکی از موارد مهم مطرح بوده است.

رواج استفاده از تلفن‌های همراه هوشمند و تجهیزات کاربری قابل‌حمل  و در دسترس بودن گردش اطلاعات و فرآیندها در سازمانها، منجر به تغییر جدی در نگرش صاحبان کسب‌وکار نسبت به ارتباطات، گردش اطلاعات در سازمان‌ها و به تبع، فرآیندهای کاری شده است. هدف نرم افزار موبایل اتوماسیون ووسکو ایجاد بستری برای رفع نیاز مدیران و کاربران اتوماسیون اداری می باشد .

هدف ما تولید محصولی کاربردپذیر، ساده و زیبا بوده که با بهره‌ گرفتن از تجربه کاربری که در طول سالیان به دست آوردیم و انطباق آن با استاندارهای جهانی موجود و الهام گرفتن از نرم‌افزارهای پرکاربرد، موفق به تولید آن شدیم. رعایت استاندارهای جهانی طراحی موجب شده که استفاده از آن بسیار ساده، فضای کاری به چشم کاربر محیطی آشنا و استفاده از آن ساده‌ باشد.
با توجه به این که سهولت و تجربه کاربری خوب در استفاده از این برنامه به عنوان یکی از اولویت‌های ما مطرح است، تیم ما با طراحی جذاب و رعایت الزامات یادشده، نرم‌افزاری کاربرپسند تولید نموده که فاصله شما را با دفتر کارتان از میان بر می‌دارد.

قابلیت ها

شرکت برنامه نویسی موبایل ووسکو اپلیکیشن اتوماسیون اداری ووسکو را بر اساس نیاز شرکت شما جهت استفاده در تلفن همراه و تبلت، که در گام اول با توجه به گستردگی استفاده از دستگاه‌های مبتنی بر سیستم‌عامل اندروید، برای این بستر طراحی خواهد شد و در آینده امکان ارائه اپلیکیشن IOS اتوماسیون اداری نیز ممکن خواهد بود . در طراحی و پیاده‌سازی این محصول لزوم در دسترس قرار دادن امکانات لازم برای رسیدگی به امور پرکاربرد روزانه همچون دریافت و مدیریت یادآوری‌ها، ارسال و دریافت پیام، رسیدگی به نامه‌ها، فرمهای مرخصی و ماموریت و گزارشات کارکرد از مهمترین این قابلیتها به عنوان یکی از موارد مهم مطرح بوده است.
در سبد امکانات این نرم‌افزار، گزیده‌ای از قابلیت‌های کاربردی قرار داده‌ خواهد شد که نیاز مدیران به حضور در محل کار برای رسیدگی به مکاتبات و امور کارکنان ذینفع را مرتفع نموده و انجام همه این کارها را با استفاده از تلفن همراه یا تبلت از هر مکان و در هر زمان مهیا می سازد .

ویژگی‌های نرم‌افزار

سهولت عملیاتی‌سازی نرم‌افزار موبایل بدون نیاز به پیش‌نیاز و یا نصب نرم‌افزار جانبی با استفاده از دسترسی‌‌های جدیدی که در اختیار راهبران مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه در مرکز مدیریت نسخه وب قرار خواهد گرفت، تشابه دسترسی‌ها روی موبایل و نسخه وب، امکان مشخص نمودن نوع امنیت‌های قابل انتقال به موبایل و امکان ورود کاربران با کد‌ کاربری active directory از ویژگی‌های دیگر دیدگاه همراه است.