اپلیکیشن iOS: ویرایش حرفه ای و آسان ویدیوها با Moonlight

برنامه نویسی موبایل

هرموقع که من یک ویدیو گرفته شده توسط خودم را ویرایش می‌کنم در بین اعضای خانواده اشتراک گذاری می‌کنم، آنها معتقد هستند که استعداد خوبی را در فیلمبرداری دارم. اما اگر بخواهیم صادق باشیم من هیچ استعداد فوق العاده ای در این زمینه ندارم و  تنها از تنظیمات یک اپلیکیشن به نام Moonlight برای بهبود ویدیوهای خودم استفاده می‌کنم که در این مطاب قصد دارم کمی به معرفی آن بپردازم.

Moonlight یک برنامه نسبتاً جدید با یک هدف واحد است: ویرایش ویدیو‌ها بدون هیچ پیچیدگی این اپلیکیشن هرچند که فاقد بسیاری از ترانزیشن‌ها و افکت‌های اپلیکیشن اختصاصی iMove اپل می‌باشد، اما می‌توان گفت که یکی از بهترین اپلیکیشن های رایگان در جهت ساخت یک ویدیو کلیپ، اعمال تغییرات جهت بهبود کیفیت، ادغام آنها با یکدیگر و گذاشتن یک موسیقی بر روی آنها می‌باشد.

هنگامی که برای نخستین بار اپلیکیشن را اجرا می‌کنید از شما می‌خواهد تا یک فایل ویدیویی را جهت ویرایش انتخاب نمایید.سپس شروع به ایجاد تغییرات مانند افکت‌های رنگی، شفافیت و تمامی تغییرات نام برده در بالا کرده و پس از آن که کارتان تمام شد به راحتی هرچه تمام آن را به طور مستقیم از طریق خود اپلیکیشن در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته و یا آنکه ر گالری خود ذخیره نمایید.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *